подія

2019-02-12, Майстер-клас Дмитра Джеджули
Гостьове відвідування

дата

12/02/2019

Как схрестити маркетологів з P & L?

Нова зустріч CFO Club Ukraine була присвячена темі «Як схрестити маркетолога і P & L?». Запрошений спікер –

Дмитро Джеджула, маркетолог з 19-річним досвідом управління в різних галузях – від продуктів харчування до роботи в сфері IT. З точки зору обліку, інвестиції та витрати на маркетинг не відрізняються від інших, складності виникають тоді, коли робляться спроби виміру його ефективності.

Головним вимірювачем в даному випадку має бути відповідь на питання «Чи досяг маркетинг поставлених цілей за допомогою виділених ресурсів і в контексті даного бізнесу чи ні?» Замість цього робляться спроби оцінити, наскільки хороший був маркетинг. Не буває поганого чи хорошого маркетингу, буває маркетинг, адекватний завданню і контексту або неадекватний. Контекст в даному випадку – це також бюджет, який виділяється на просування. Використання яких інструментів маркетингу виправдано з точки зору вашої стратегії і бюджету? Чи є у вашого бізнесу обґрунтування 365 днів в році щодня крутити рекламу по TV? В цьому відношенні P & L – дуже хороший маркер, в правильному напрямку рухається маркетинг чи ні.

СПІКЕР: Дмитро Джеджула

19-ий рік працює в управлінні маркетингом на українських ринках продуктів харчування, IT-дистрибуції і продуктовому IT, в телекомі, медіа, бізнес-освіті, роздробі і ресторанному бізнесі. Створював і розвивав корпоративні та споживчі бренди, серед яких “Смак”, “Фрутіко”, “WEGA Distribution”, kmbs, “Голден Телеком”, “Світонлайн”, Beeline Business, KM CORE, CDMAua, Viasat, UA.TVby Viasat, ЛІГА : ЗАКОН та інші. 4 роки керувала власним консалтинговим бізнесом в галузі стратегічного маркетингу і брендингу. У листопаді 2018 почав працювати СМО (директором з маркетингу) SOCAR Energy Ukraine. З 2007 року безперервно Дмитро член журі Effie Awards Ukraine. З 2005 року вважає маркетинг потужним інструментом змін, що неодноразово доводив свою практикою. У 2015 стартував з дружиною і талановитим маркетинг-директором Юлією Шилової освітню ініціативу «Dzh-Shi Marketing Family: 25+ років у маркетингу на двох ™», якою вони займаються у вільний час. Економіст, Executive MBA та кризовий менеджер за освітою.

Цих п’ять фраз разносторонее описують життєвий і професійно кредо Дмитра:
1. Love it, change it, or leave it. (H. Ford) – Люби цей бізнес, чи зміни цей бізнес, або йди в інший! (Генрі Форд про справу)
2. Blame no one, expect nothing, do something. – Нікого не звинувачуй, нічого не чекай, що-небудь зроби (Приказка)
3. Good, better, best. Never rest, till good is better, and better’s best. – Ніколи не зупиняйся, поки добре не стане кращим, а краще – найкращим. (Дитяче вірш)
4. Keep walking, or running, but never stop flying. – Можеш іти, можеш бігти, але ніколи не переставай літати! (Дмитро Джеджула)
5. Dum vivo, prosum. – Поки я живий, у мене все відмінно! (… тому що все ще можна змінити) (Латинська приказка)