2021-03-25, BDO in Ukraine: «Останні оновлення в світі МСФЗ, які необхідно знати фінансовому директору»

подія

2021-03-25, BDO in Ukraine: «Останні оновлення в світі МСФЗ, які необхідно знати фінансовому директору»

дата

25/03/2021

Формат – онлайн.
Питання:
– Оновлення в МСФЗ 9, МСФЗ 3 та інші зміни.
– Поправки щодо COVID-19 та модифікації оренди.
– Вплив змін клімату на майбутні вимоги до фінансової звітності.
– Пріоритети світових регулюючих органів.
– IFRIC agenda decisions 2020 (витрати на навчання для виконання контракту, продаж і зворотна оренда зі змінними платежами, зворотний факторинг).
Спікери:
– Катерина Рафальская – FCCA, Партнер з питань МСФЗ. Катерина має більше 25 років досвіду в сфері МСФЗ, аудиту та корпоративного управління, 10 з яких в міжнародній аудиторській мережі (Великобританія). Має досвід роботи в державному секторі; займала посаду заступника Голови Аудиторської палати України та очолювала Комісію з контролю якості. Зараз Катерина Рафальська зосереджена на проектах, які дозволять підвищити якість складання фінансової звітності за МСФЗ в Україні.
– Роман Груба – CFA, FCCA, керівник відділу бухгалтерського консультування та супроводу транзакцій. Загальний професійний досвід в фінансовому консалтингу та інвестиційному бізнесі більше 11 років. Має досвід роботи як в аудиторських і консалтингових компаніях, так і в реальному секторі економіки. Брав участь у супроводі угод на ринках акціонерного (ECM) і боргового (DCM) капіталу.