2018-04-26, Михайло Колісник «Правила успішного управління»

подія

2018-04-26, Михайло Колісник «Правила успішного управління»
Гостьове відвідування

дата

26/04/2018

Про те, що в управлінні фінансами потрібно дотримуватися простого правила: доходи повинні бути більше витрат - знають усі. Однак, чомусь значна частина «знавців» цього правила вирішує, що для зростання свого прибутку треба виключно зменшувати витрати.

Під час майстер-класу Михайло Колісник рекомендував в персональних фінансах більше керуватися збільшенням доходів. На думку Михайла, «люди, свідомо зменшуючи витрати, побічно зменшують доходи через« сигнали ». Це так звані атрибути, які визначають наш рівень достатку: наприклад, автомобіль, хобі або щось інше.

Михайло Колісник рекомендує при управлінні персональними фінансами:
– намагайтеся, щоб витрати були менше поточних доходів;
– розподіляйте витрати на поточне споживання та інвестиції в майбутнє добробут;
– припиніть обговорювати власні поточні невдачі і невдачі уряду – ви посилаєте цим «сигнали лиха» і вони обов’язково повернуться до вас – цікавтеся макроекономічним кліматом і новинками в фінансах.

Що стосується управління фінансами підприємств Михайло Колісник зазначив, що хороший менеджер повинен вміти як мінімум наступні речі: однаково добре працювати з людьми, з цифрами і новими ідеями. Причому робота з людьми є ключовим у питанні управління. Настрої в команді залежать від форми, в якій ви подаєте інформацію як управлінець. Тому стежте і контролюйте себе в процесі управління, ваші підлеглі зчитують вербальні і невербальні сигнали, які ви подаєте в процесі управління набагато докладніше і глибше, ніж ви самі підозрюють.