2018-03-27, Круглий стіл з банкірами «Ініціативи НБУ в 2018 році»

подія

2018-03-27, Круглий стіл з банкірами «Ініціативи НБУ в 2018 році»
Гостьове відвідування

дата

27/03/2018

Разом з представниками центрального і комерційних банків, учасники CFO Club Ukraine обговорювали перспективи банківської системи і вектор, в якому розвивається кредитування.

Директор Департаменту стратегії та реформування Національного банку України Михайло Видякин розповів про те, якою є стратегія дій регулятора: грунтуючись на Комплексну програму розвитку фінансового сектора до 2020 року і логіці побудови клієнтського ряду, стратегія центрабанка – реагувати на потреби всіх учасників фінансового ринку, щоб згодом всі вони принесли акумульовану цінність кінцевим споживачам фінансових і банківських послуг – громадянам України. Така співпраця має сприяти ефективній роботі всіх інститутів, що приносить цінність кожної клієнтської групи: експертам, гос.органов, комерційним банкам, компаніям і фізичним особам – адже всі вони є стейкхолдерами єдиної фінансової екосистеми.
Модератор зустрічі Єгор Перелигін, Перший заступник Голови Правління ПАТ «Альпарі Банк» виніс на обговорення наступні питання: В який бік рухається банківська система сьогодні, щоб ефективно забезпечувати діяльність всіх учасників ринку? Якими якостями треба володіти, щоб вашу заявку на кредит схвалили? У чому суть концепції “знай свого клієнта” з точки зору банків, і чому так важливо пам’ятати про репутацію? та ін.

У дискусії взяли участь: Євген Дубогриз, заступника Директора департаменту фінансової стабільності НБУ; Олексій Волчков (Alexey Volchkov), заступник Голови Правління ПУМБ; Наталія Тиховська заступник Голови Правління Укрексімбанку; Дмитро Кононець заступник Голови Правління Правекс-Банку; Ігор Тихонов Голова Правління КредитВестбанку.