подія

2018-08-18, Бізнес-екскурсія в компанію «Укртранс»

дата

18/08/2018

В рамках формату Intelligent Leisure ми відвідуємо підприємства учасників CFO Club Ukraine, де вивчаємо аспекти різних бізнесів, сучасні практики та ділимося експертизами.

У серпні учасники клубу відвідали Приватне Підприємство «АП« Укртранс ». Члени клубу Наталія Сидоренко, сео і власник компанії разом з Наталія Скрипник, фінансовим директором провели екскурсію по своєму підприємству, поділилися своїми перемогами і проблемами.

Приватне Підприємство «АП« Укртранс »розпочало свою історію в 2000 р в Києві. Складалося воно для забезпечення автотранспортом виробників харчової промисловості та товарів народного споживання України, зокрема пиво та безалкогольні напої, молочні продукти, соки і напої, алкогольні та слабоалкогольні напої, кондитерські вироби. Для цих цілей купувалися тягачі кращого європейського виробника – «Volvo», готувалися напівпричепи з урахуванням специфіки вантажів і побажань замовників – ставилися передні стінки і задні ворота, додаткове утеплення, а також за бажанням замовника – виготовлявся рекламний тент. Сьогодні автопарк компанії налічує 100 таких тягачів. Крім ТС для перевезення сировини замовників, а точніше вино матеріалу, солоду, зерна були придбані харчові спеціальні автоцистерни. Сьогодні підприємство володіє своїм СТО для вантажного транспорту. Контролює рух і логістику цілодобова диспетчерська служба.

У 2004 році було прийнято рішення про розширення компанії. Була придбана територія в с.Красиловка, Броварського р-ну, так як подальший розвиток і розширення підприємства в центрі Києва було неможливо. На даний момент на території підприємства є всі необхідні для роботи: адміністративний корпус; цех ремонту автомобілів; корпус технічного обслуговування, ремонту двигунів і агрегатів, акумуляторний, зварювально-рихтувальний цеху; корпус діагностики; малярський корпус; корпус мийки на два автопоїзда з рециркуляцією води; складські приміщення площею 2000 м кв .; шиномонтажний ділянку; цех ремонту причепів і напівпричепів; АЗС; стоянка для рухомого складу площею 4000 м кв .; цех механічної обробки. Сьогодні підприємство має в наявності сто автопоїздів. На таку кількість ТС підприємство придбало свій евакуатор для великовантажної автотехніки на базі Volvo.

Компанія також надає послуги сервісу стороннім організаціям. Географічне розташування, на окружній мегаполісу, дає можливість для під’їзду будь-якого виду транспорту. В радіусі 15 км знаходиться 7 логістичних центрів і митний термінал. Головна цінність компанії – це люди! Тут цінують кожного співробітника, їх праця, переживають, де вони і як себе почувають там в дали від будинку в дорозі.

Тут панує дивовижна атмосфера! Це відчувається як тільки ти заходиш на територію підприємства. Коли жінка береться за чоловічий бізнес, вона вдихає в нього душу! Велика територія дозволяє використовувати площі і для «нецільового» призначення. На території компанії сьогодні побудована теплиця, де вирощуються овочі для своєї їдальні. Є готель та ресторан. Створено Спортивний кінологічний клуб “Укртранс”. Сьогодні він один з кращих кінологічних клубів Києва, де не тільки тренують собак, проводять семінари та майстер-класи зарубіжних професіоналів. Тут тренують собак для пошуку людей в техногенних зонах. У стінах цього клубу розміщується Сілка-Самаритян-Кінологов України. Тут ви побачите не тільки породистих цуценят. Сюди підкидають “покинутих” і “дідів”. Тут знаходять притулок бездомні тварини і ніхто не залишається без уваги. На території компанії також є ферма, де вирощують кіз спеціальної молочної породи, роблять мацарела з козячого молока і багато всього іншого смачного для гостей власного ресторану. Господарі завжди радо приймають гостей! Величезне спасибі за екскурсію! Процвітання вашому бізнесу Nataliia Sidorenko!