2022-10-27, Володимир Каялов, “Сrisis Management. Прийняття рішень за умов тотального хаосу.”

подія

2022-10-27, Володимир Каялов, “Сrisis Management. Прийняття рішень за умов тотального хаосу.”
Гостьове відвідування

дата

27/10/2022

Володимир Каялов - Trouble Shooter, Crisis Manager, Change Manager, спеціаліст із кризових комунікацій.

Практичний досвід антикризової та трансформаційної діяльності понад 16 років, на посадах CAE, CPO, СМО, СBDO. З 2018 року засновник та директор агенції, яка спеціалізується на стратегічному розвитку та вирішенні кризових питать, “Profit Development Consulting” LLC.
Член правління ACMP Ukraine (Асоціація Професіоналів з управління змінами)На вебінарі ми розглянемо поняття кризи та інструменти прийняття рішень в умовах багатьох невідомих. Ви зрозумієте, як кризовий менеджмент дозволяє пристосувати організацію до нових умов і захистити інвесторський капітал, а також як виявляє конфліктні зони в системі управління, показуючи потенційні точки зростання. Окремо розглянемо приклади застосування антикризових інструментів та побудуємо дорожню мапу роботи з кризою.Вебінар буде актуальним:
Всім, хто зацікавлений в ефективному управлінні проєктами або організацією в умовах невизначеності.

Зустріч проходить в рамках клубної програми.
Якщо ви не є учасником клубу, для вас передбачений «Гостьовий візит». Ви можете скористатися ним один раз. Гостьовий візит дійсний тільки для CFO. Організатори в праві відмовити в участі, так як кількість гостьових місць обмежена.
Будемо раді відповісти на ваші запитання.
Телефонуйте +38 067 192 48 67, Світлана Вікаренко