2022-02-03, Андрій Ілларіонов: «Трильйон доларів для України»

подія

2022-02-03, Андрій Ілларіонов: «Трильйон доларів для України»
Гостьове відвідування

дата

03/02/2022

1 12

Запрошуємо приєднатись до лекції «Трильйон доларів для України» за участі експерта Українського інституту майбутнього, економіста – Андрія Ілларіонова. Захід відбудеться у четвер, 3 лютого, о 17:30. Зустріч проходить в рамках клубної програми.
Якщо ви не є учасником клубу, для вас передбачений «Гостьовий візит». ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ ДІЙСНИЙ ТІЛЬКИ ДЛЯ CFO. Ви можете скористатися ним один раз. Організатори в праві відмовити в участі, так як кількість гостьових місць обмежена.
«Трильйон доларів для України» – одна з програм роботи Українського інституту майбутнього, яку очолює Андрій Ілларіонов. Він переконує, що ВВП в один трильйон для України – це не казки і не фантазії. Це абсолютно реальна ціль для нашої з вами держави!
За словами пана Ілларіонова, ВВП України може зростати у темпі мінімум 7-8% на рік. Таким чином, він буде подвоюватись кожні 10 років. Якщо такий темп зростання буде підтримуватися протягом двох десятиліть, то український ВВП досягне рівню 1 трильйону доларів.
Для цього Україні потрібна послідовна економічна політика, яка дозволить вийти з порочного кола бідності. Що саме пропонує новий експерт UIF, які є успішні кейси реалізації амбітних цілей зі стрімкого зростання ВВП у інших країнах та які умови потрібно створити в Україні для «економічного дива»?
Відповіді на всі ці питання ви почуєте під час заходу.
Спікер: Андрій Ілларіонов, керівник програми UIF «Трильйон доларів для України», випускник Санкт-Петербурзького, Бірмінгемського, Джорджтаунського університетів, кандидат економічних наук. Автор понад 1000 публікацій.
Будемо раді відповісти на ваші запитання.
Телефонуйте +38 067 192 48 67, Світлана Вікаренко