подія

2019-11-07, Євген Пенцак: «Інвестиції 2020 року»
Гостьове відвідування

дата

07/11/2019

1 9

Питання:
– Як можна і потрібно інвестувати в 2020?
– Куди інвестувати: у Україні, за кордон?
– Інвестиції при можливій кризі 2020. Прогнози. Як відобразиться на нас?
– Чи прийде інвестор в країну і багато іншого по цій темі.

Євген Пенцак – к. ф.-м. н., PhD (Lausanne University, Swiss Finance Institute), викладач фінансів і ризик-менеджменту KMBS, є співробітником IEMS (Institute of Health Economics and Management, Lausanne). Закінчив механіко-математичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, магістратуру з економіки MSE (Lausanne University).
Після захисту кандидатської дисертації по математиці (1997 г.) і навчання на докторській програмі FAME (Financial Asset Management and Engineering) при об’єднанні банків та університетів Швейцарії (2001-2003 рр.), Працював директором бізнес-школи Львівського Інституту Менеджменту (2004-2007 рр.), викладав вищу економетрику в Лозанському Університеті (UNIL), фінансову математику в Лозанському Політехі (EPFL).
Має досвід розробки, тестування і впровадження інвестиційних стратегій в секторі «private banking», ризик-менеджменту, досліджував нові концепції управління портфелем облігацій, оцінював ризиковані інвестиційні проекти методологією реальних опцій.
Мав можливість обговорювати сучасні проблеми корпоративних фінансів, фінансової економетрики та інвестиційного моделювання з провідними фінансовими аналітиками світу.
Улюблені заняття – інтелектуальні ігри.

Зустріч проходить в рамках клубної програми CFO Club Ukraine. Спеціально для знайомства з клубом для CFO, які ще не в клубі, ми залишаємо кілька гостьових місць *.

* «Гостьовий візит» – передбачений для знайомства з клубом і надається тільки на один з трьох форматів клубних зустрічей – освітній. Дане відвідування клубної зустрічі надається на безоплатній основі і дійсна тільки для CFO, CEO або власників бізнесу **.