2022-08-11, Олексій Аніпер: “Сучасні техніки факторингу як інструменти управління обіговим капіталом”

подія

2022-08-11, Олексій Аніпер: “Сучасні техніки факторингу як інструменти управління обіговим капіталом”
Гостьове відвідування

дата

11/08/2022

В Україні сучасний факторинг має значні перспективи для зростання. За оцінками фахівців, кредитне недофінансування українського середнього і малого бізнесу складає близько 400 млрд євро, а ринок факторингу має зрости щонайменше у 30-40 разів. Сучасний факторинг вже добре себе зарекомендував у світі і продовжує стрімко розвиватися, що також є приводом для позитивних прогнозів в Україні. За даними FCI 1, глобальної асоціації факторингових компаній, об’єм факторингових операцій, приміром, у сусідній Польщі в обсязі 66 млрд євро складає 11% відносно ВВП, тоді як в Україні – ледве сягає 260 млн євро і 0,2% ВВП. При цьому інструмент доводить свою ефективність у багатьох галузях, де розвинені взаємовідносини між великими покупцями і їхніми постачальниками, як-от: ритейл, аграрна сфера та інші.

Програма зустрічі:
– Ринок факторингу в Україні: поточна ситуація та перспективи;
– Які існують рішення фінансування інвойсів? Чим вони відрізняються в залежності від ініціатора фінансування: покупець або постачальник?
– Реальні приклади використання SCF у цифрах.

Спікер:
Олексій Аніпер – генеральний директор компанії SupplierPlus Ukraine. Олексій корпоративний банкір із 20-річним досвідом роботи в сфері фінансів в Україні, обіймав керівні посади в Piraeus Bank ICB, JCK KREDOBANK, Credit Agricole, Ukrsibbank BNP Paribas Group.

За час розвитку кар’єри співпрацював з міжнародними фінансовими організаціями: EBRD, IFC, Finance in Motion, European Investment Bank та the German-Ukrainian Fund.

Про компанію:
SupplierPlus Ukraine – фінансово-технологічна компанія, яка спеціалізується на рішеннях щодо фінансування ланцюга постачань. SupplierPlus Ukraine належить компанії SupplierPlus Group, що була заснована в Естонії у 2015 році. Компанія пропонує інноваційні рішення для управління оборотними коштами, які використовуються великими компаніями, їх постачальниками та банками.

Формат – вебінар в ZOOM

Зустріч проходить в рамках клубної програми.
Якщо ви не є учасником клубу, для вас передбачений «Гостьовий візит». Ви можете скористатися ним один раз. Гостьовий візит дійсний тільки для CFO. Організатори в праві відмовити в участі, так як кількість гостьових місць обмежена.

Будемо раді відповісти на ваші запитання.
Телефонуйте +38 067 192 48 67, Світлана Вікаренко (Telegram)