ФОРМАТИ

Зустрічі у форматі «розумний відпочинок»

Ми проводимо не менше 42 заходів на рік. Учасники клубу отримують знання з різних областей: управління проектами, переговори, безпека бізнесу, особистісний ріст, мотивація, маркетинг, психологія, інвестиції, KPIs, корпоративні фінанси та ін. При цьому фінанси залишаються основним напрямком таких зустрічей.

Приєднайтесь до CFO Club сьогодні

ЗАПРОШЕНІ УЧАСНИКИ

Спікери клубу
1 6

Андрій Длигач представник міжнародного агенства Luniter troubleshooting в Центральній та Східній Європі, керівник центру стратегій ГОШ, засновник холдінгу Інтернет-проектівв iVentures. Співзасновник Громадянської платформи «Нова Країна».

Андрій Длигач

Генеральний директор групи компаній Advanter Group

Андрій Длигач найкращий тренер и консультант по маркетингу в Украине по ежегодному рейтингу Ukrainian Marketing Awards; лучший консультант по управлению по рейтингу TradeMaster. Группа компаний Аdvanter Group признана наиболее компетентной консультационной компанией в сфере маркетинга в Украине.

Євген Пенцак - Професор фінансів, керівник програми Master of Banking and Finance [MBF] kmbs.

Євген Пенцак

Професор Фінансів

Євген Пенцак автор численних публікацій з економетрики та ризик-менеджменту, учасник багатьох міжнародних конференцій, розробник інтелектуальних ігор для менеджерів THINKERS.

Олена Макеєва Глава Ради директорів Аудиторської фірми "Аксьонова та партнери" Geneva Group International.

Олена Макеєва

Голова Ради директорів Аудиторської фірми "Аксьонова та партнери" Geneva Group International

Олена Макеєва екс-заступник міністра фінансів України

Олена Вольська дипломований бухгалтер вищої категорії (FССА) з більш ніж 16 річним практичним досвідом роботи в міжнародній бухгалтерії та фінансах в Україні

Олена Вольська

Партнер-засновник консалтингової компанії EBS

Своєю особливою місією Олена Вольська вважає - змінити філософію українських менеджерів в управлінні компаніями, щоб допомогти їм розкрити весь потенціал своїх компаній і досягти видатних результатів.

Ерік Найман фінансовий аналітик, доктор економічних наук.

Ерік Найман

Керуючий партнер Capital Times Investment Company

Ерік Найман професійний трейдер, портфельний керуючий, який працює на фондовому ринку і ринку Форекс, автор кількох книг по трейдингу та управління ризиками, аналізу та управління інвестиціями.

Валерій Пекар викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи та Львівської Бізнес Школи Українського католицького університету, автор понад 250 статей з менеджменту, маркетингу, футурології.

Валерій Пекар

Президент виставкової компанії «Євроіндекс»

Валерій Пекар Член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, член Національної Ради реформ (2014-2016), радник міністра економіки (2014-2016).

Приєднатися до клубу

Анкета кандидата

Заповніть форму, щоб приєднатися до CFO Club Ukraine


    + 34 = 42