Історія

Історія розвитку клубу

Спільноту фінансистів і стратегів компаній в Україні було створено в 2006 році.

Спочатку фінансові директори зрідка зустрічалися, обговорювали корпоративні фінанси, нові тренди в своїй професійній діяльності, писали статті в журнали. Коли було прийнято рішення об'єднатися в професійний клуб, зустрічі перестали носити стихійний характер. Вони стали цілеспрямованими і актуальними. Літні та зимові сесії клубу проходили в форматі Всеукраїнського форуму фінансових директорів.

У 2016 році клуб еволюціонував в CFO Club Ukraine. Це - нова концепція клубу, з'єднання рефлексії і практики.

Мета створення клубу - об'єднати зусилля співробітників фінансового сектора країни, менеджерів і власників компаній, щоб знайти рішення професійних проблем кожного члена CFO Club, поліпшити особисті навички, розширити досвід і розширити зв'язки. Ми будуємо клубне співтовариство на принципах ДОВІРИ, ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ, ДОПОМОГИ і ПІДТРИМКИ.

УЧАСНИКИ

Склад клубу

Учасником клубу може стати фінансовий директор або генеральний директор з функціями cfo. Сьогодні клуб об'єднує представників великого і «середнього +» бізнесу. Ми створюємо максимально комфортну обстановку для наших учасників. Репутація і високий рівень компетенції учасників клубу в фінансових питаннях для нас надзвичайно важлива.

94 0

учасників

12%

генеральні директори

8%

партнери та консультанти

7%

власники бізнесу

73%

фінансові директори

Приєднайтесь до CFO Club сьогодні

ДІЯЛЬНІСТЬ

CFO Club в Україні та світі

2016 рік

Клуб увійшов до Швейцарського інституту фінансових директорів, який розташований в Цюріху і існує з 1969 року

2017 рік

Учасники клубу представили Україну на Міжнародному форумі фінансистів в Кейптауні (ПАР)

Сьогодні

Члени CFO Club входять до робочих груп різних міністерств. Клуб допомагає розвивати макроекономіку на рівні консультацій та надання знань

Приєднатися до клубу

Анкета кандидата

Заповніть форму, щоб приєднатися до CFO Club Ukraine


    61 − 57 =